Ogłoszenia 25.02.2018 - II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś w II Niedzielę Wielkiego Postu - dzień modlitwy, postu i solidarności z Misjonarzami, ofiary zebrane do "puszek" przeznaczone są na Dzieło  pomocy - "Ad Gentes"
  - o godz. 16.oo Gorzkie Żale z kazaniem "pasyjnym" i Msza św.
 2. Wtorek - 27 dzień miesiąca, za wstawiennictwem bł. J. Matulewicza - modlić się będziemy za rodziny tworzące wspólnotę parafialną, ofiarodawców i budowniczych naszego kościoła.
 3. Środa - nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. Czwartek - I miesiąca, dzień modlitw o nowe powołania.
 5. Piątek - rano ks. Proboszcz odwiedzi chorych. Spowiedź od godz. 16.3o.
  - nabożeństwa "drogi "krzyżowej":
  -  dzieci o godz. 16.3o
  - dorośli o godz. 17.oo
  -  młodzież o godz. 19.oo - zapraszamy!
 6. Sobota - o godz. 18.oo Msza św. w intencji  "Kół  Różańcowych".
  - na 11.00 zapraszamy na spotkanie chłopców, którzy chcieli by być ministrantami; spotkanie organizacyjne z ks. Karolem odbędzie się w sali przy zakrystii naszego kościoła.
 7. Niedziela
  - o 11.30 Msza św. za solenizanta, ks. Romana.
  - o godz. 16.oo Gorzkie Żale, a bezpośrednio po nich Msza św., w czasie której odbędzie się poświęcenie modlitewników dzieciom klas III. Po Mszy św. informacje nt. dalszego przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii św.
 8. BÓG ZAPŁAĆ - składającym ofiary na budowę i parafię. Dziękuję rodzinom z bl. 7 z ul. Kaznowskiego za "dyżur" - Msza św. za sprzątających i mieszkańców bl. 7 VI o godz. 18.oo. Na swój "dyżur" zapraszam rodziny z bl. 9 z ul. Kaznowskiego.
 9. Bierzmowanie będzie 10 III o godz. 16.oo; jutro (poniedziałek 26.02) spotkanie z kandydatami i rodzicami o godz. 19.oo - zapraszam.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej