Weekend małżeński

Kiedy ostatnio byliście ze współmałżonkiem na randce? Mamy nadzieję, że wcale nie tak dawno! Można w różny sposób spędzać czas razem. Ale nie każde "razem" jest budujące. Jeśli myślicie "W naszym związku niczego nie brakuje" - koniecznie przyjdźcie: chcemy Was poznać, bo to ewenement! Jeżeli natomiast widzicie, że potrzeba w waszym związku nowego powiewu miłości, oddania i głębi relacji, ta propozycja jest dla was! Jeśli chcecie nieustannie kszatłtować swoje przeżywanie sakramentu małżeństwa - serdecznie was zapraszamy!

O. Ksawery Knotz to kapłan zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, doktor teologii pastoralnej, rekolekcjonista, duszpasterz małżeństw, redaktor naczelny portalu "Szansa Spotkania" (www.szansaspotkania.net). Jest autorem książek o tematyce małżeńskiej, wśród których można wymienić: "Teściowie i młodzi. Jak to ma działać?", "Seks jest boski, czyli erotyka katolika", "Seks jakiego nie znacie. Dla małżonków kochających Boga", czy "Puzzle małżeńskie". W naszej parafii o. Ksawery Knotz prowadzić będzie cykl konferencji i zajęć warsztatowych, które przybliżą uczestnikom kwestie komunikacji małżeńskiej, roli uczuć w związku małżeńskim i seksualności relacji małżeńskiej.

Do udziału w "Weekendzie dla małżeńst" zapraszamy małżonków związanych sakramentalnym węzłem, w pierwszej kolejności członków naszej wspólnoty parafialnej.

Zajęcia odbywac się będą w kaplicy, w porządku zaprezentowanym na plakacie (grafice):
piątek, 25 maja, 19.00-21.00;
sobota, 26 maja, 9.00-17.00;
niedziela, 27 maja, 9.00-13.00.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w zakrystii u ks. Karola Stawowczyka. Koszt udziału w warsztatach (materiały, obiad w sobotę) to 50zł od pary (płatne przy zapisie).