Wizytacja kanoniczna 2022

W tym roku w naszej parafii odbywa się wizytacja kanoniczna. Jest to rodzaj cyklicznego audytu, który pracownicy kurii diecezjalnej przeprowadzają we wszystkich parafiach diecezji zwyczajowo raz na pięć lat. Na czele delegacji wizytującej daną parafię stoi biskup ordynariusz lub biskup pomocniczy. My 15 maja gościliśmy biskupa Mariana Florczyka.

Seminarium ruszyło!

Rozpoczęliśmy Seminarium Odnowy Wiary! Uczestniczy w nim ponad 50 osób, z czego przeszło 30 po raz pierwszy!

Ostatnią szansą na dołączenie będzie spotkanie w przyszły czwartek (5.05). 

W rozwinięciu tego wpisu można znaleźć słowo Boże do rozważania na ten tydzień (29.04-5.05) oraz zasady dzielenia w małych grupach i inne praktyczne informacje.Na Wielki Piątek

Poniżej przypomnienie Drogi Krzyżowej sprzed tygodnia (Misterium "Kielich Goryczy"). Dziś nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszego osiedla od godziny 17.00. Po nim Liturgia Wielkiego Piątku. Misja s. Anny

Pochodząca z naszej parafii s. Anna Skołuba, pełniąca posługę na Filipinach serdecznie pozdrawia całą wspólnotę parafialną! Zaprasza nas także do zapoznania się z newsletterami związanymi z jej misyjną działalnością. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat misyjnej działalności s. Anny, to kliknij linki, które znajdziesz w rozwinięciu artykułu. Dzięki nim trafisz pliki .pdf z pięknie zilustrownymi informacjami na temat posługi s. Anny na Filipinach.