Droga Krzyżowa i liturgia w Wielki Piątek

Dziś zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego osiedla. Rozpocznie się ona w kościele o godz. 17.00. Bezpośrednio po niej Liturgia Wielkiego Piątku Męki Pańskiej (Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża, Komunia św., przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ołtarza wystawienia, zwanego Grobem Pańskim).

Osoby które nie mogą wybrać się dziś na nabożeństwo,  zachęcamy do skorzystania z rozważań nawiązujących do stacji Drogi Krzyżówej, które znajdują się w naszym kościele.

Kurs przedmałżeński

Osoby przygotowujące się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego zapraszamy na KURS PRZDMAŁŻEŃSKI organizowany w naszej parafii.

foto: parafiabiskupice.pl

Początek kursu i zapisy w niedzielę 5 marca 2023 o godz. 19:00 w salce parafialnej.

Spotkania składać się będą z dwóch 45-minutowych części. Cykl spotkań potrwa przez pięć kolejnych niedziel: 5, 12, 19, 26 marca i 2 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy.Seminarium Odnowy Wiary 2022

Zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary! To już kolejna edycja SOW w naszej parafii. Ostatnia odbywała się w 2018r. 

W czwartkowe wieczory o 19.00, w naszej kaplicy, będą miały miejsce spotkania, w czasie których będą wyjaśniane podstawowe kwestie chrześcijańskiej wiary. Poza katechezami będą też głoszone świadectwa. Spotkania te będą również okazją do modlitwy i podzielenia się swoim doświadczeniem. Po każdym spotkaniu uczestnicy seminarium bedą we własnych domach pogłebiać temat przedstawiony w czasie katechezy, korzystajac z przygotowanych materiałów i opierając się na słowie Bożym.

Wymagane jest uczesnictwo we wszystkich spotkaniach (poza sytuacjami losowymi). Do semianrium dołączyć można najpoźniej od drugiego z nich.

Terminy spotkań:

28.04 (czwartek), 5.05 (czwartek) , 12.05 (czwartek), 19.05 (czwartek), 26.05 (czwartek), 2.06 (czwartek), 9.06 (czwartek), 19.06 (niedziela).