Ogłoszenia 23.09.2018 - XXV Niedziela Zwykła

 1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.oo spotkanie z kandydatami do sakramentu "bierzmowania" i ich rodzicami - zapraszam.
  Uwaga! W najbliższych dniach przyjmujemy zgłoszenia do bierzmowania tylko od naszych parafian. W czasie ogłoszeń duszpasterskich 7 października zostanie podana informacja, czy możemy przyjąć zgłoszenia także od innych. Wynika to z fakt, że w tym roku do bierzmowania przygotowują sie dwa roczniki i musimy odpowiedzialnie podjeść do naszych możliwości przygotowania młodzieży do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
 2. Wtorek - św. Władysława z Gielniowa.
 3. Środa - rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej.
  - nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 4. Czwartek - św. Wincentego a Paulo, kapłana.
  - 27 dzień miesiąca, za wstawiennictwem naszego patrona bł. JMatulewicza - modlić się będziemy za rodziny tworzące wspólnotę parafialną, ofiarodawców i budowniczych kościoła.
 5. Piątek - św. Wacława, męczennika.
  - o godz. 17.oo nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 6. Sobota - św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.-
  - święto patronalne Wspólnoty "Światło Jordanu" - Wspólnota ta będzie od godziny 16.00 miała spotkanie w salce duszpasterskiej, a o 18.00 będzie uczestniczyć w Mszy św., w czasie której zostaną poświęcone obrazki ze św. Rafałem Archaniołem, dla członków wspólnoty.
 7. Codziennie modlitwa "różańcowa" o godz. 17.3o - zapraszam.
 8. BÓG  ZAPŁAĆ - składającym ofiary na budowę i "ławki".
 9. Dziękuję rodzinom z bl. 35a  z ul. Tektonicznej za "dyżur" - Msza św. za sprzątających i mieszkańców bl. 29 XII o godz. 18.oo. Na swój "dyżur" zapraszam rodziny z bl. 37 z ul. Tektonicznej. 
 10. W "XIX Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym" - jako grupa parafialna byliśmy na 3 miejscu pod względem ilości uczestników (na 1 jako grupa parafialna) -  gratuluję.
 11. Prasa w bocznej "kaplicy".