Ogłoszenia 19.12.2021 - IV Niedziela Adwentu

 1. „Błogosławiona jest, która uwierzyła, że spełnią się słowa powiedziane Jej od Pana” – i się spełniły, Bóg dotrzymuje słowa.
 2. Środa – nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 3. Piątek – „Wigilia” – Msza św. o godz. 7.oo i „Pasterka” o godz. 24.oo w intencji rodzin tworzących wspólnotę parafialną.
 4. Sobota – Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
 5. Niedziela – Święto Świętej Rodziny z Nazaretu – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich – zapraszam rodziny do wspólnej modlitwy.
 6. Codziennie modlitwa „różańcowa” o godz. 17.3o i „Roraty” o godz. 18.oo.
 7. Msza św. w tygodniu w kościele. 
 8. Spowiadamy do „czwartku” o godz. 7.oo – 8.oo i 17.oo  – 19.oo.
 9. BÓG  ZAPŁAĆ – za złożone ofiary.
 10. Słowa – podziękowania za pomoc w przygotowaniu i liczny udział w konsekracji kościoła” – to „chrzest” naszej świątyni, to „Dom Boga”. Wszystkim za – pracę, ofiary i modlitwy - kapłanom, ministrantom, całej „asyście” scholi, organiście i kościelnym – jeszcze raz Bóg zapłać.
 11. Poniedziałek – dzień „chorych” – proszę zgłosić i ich adresy w zakrystii.
 12. Kolęda – to czas spotkań i wspólnej modlitwy, pandemia uniemożliwia takie spotkania – zapraszam tu do kościoła, by przy Chrystusowym ołtarzu o godz. 18.oo – zawierzać Bogu, nasze rodziny i udzielać błogosławieństwa na nadchodzący – Nowy Rok. Jest możliwość – zaproszenia księdza na indywidualną „kolędę”  i umówić się na takie  spotkanie w zakrystii. Nowi parafianie – mogą założyć „swoją kartotekę” w kancelarii. Plan „kolędy” – wywieszony w „gablocie” i na  stronie parafialnej.
 13. W bocznej „kaplicy” – prasa, świece Caritasu i „opłatki”.