Rusza Seminarium Odnowy Wiary 2018

Już w najbliższą niedzielę, 8 kwietnia, rozpocznie się w naszej parafii kolejne Seminarium Odnowy WiaryJeśli czujesz, że potrzebujesz przekroczyć pewną granicę w swojej wierze - to może być propozycja właśnie dla Ciebie. Jeśli nie wystarcza Ci powierzchowna religijna obrzędowość, a chcesz doświadczenia wiary i spotykania Boga - przyjdź. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia Twojego wnętrza i nowego impulsu w wierze Jezusowi Chrystusowi - na pewno skorzystasz. Zapraszamy! 

Seminarium Odnowy Wiary w Duchu Świętym to... narzędzie reewangelizacyjne. Re... co? Re-ewangelizacja, czy nowa ewangelizacja, to głoszenie istoty chrześcijaństwa ludziom ochrz-czonym i wychowanym w chrześcijańskiej kulturze, którzy choć mają chrześcijańską toż-samość, to jednak potrzebują pogłębić jej doświadczenie i przyjąć ją w akcie osobistej, suwerennej, a więc i odpowiedzialnej decyzji. 

W naszej parafii i w przyjętym przez nas cyklu w ramach SOW odbędzie się 9 niedzielnych spotkań, z których pierwsze bedzie miało miejsce w kościele parafialnym, 8 kwietnia o 19.00. W trakcie tego spotkania wyjaśnimy szczegółowo metodę stosowaną w czasie SOW (czyli dowiemy się w jaki sposób to reewangelizacyjne narzędzie działa) oraz podejmiemy pierwszy z tematów seminarium, rozmyślając o sensie życia.

Zapraszamy 
Wspólnota "Światło Jordanu"
ks. Karol Stawowczyk