O "in vitro" w Gościu Niedzielnym

Wiele małżeństw zmaga się dzisiaj z problemami w swoich staraniach o dziecko. Nierzadko proponuje się im metodę IVF, zwaną także "in vitro". O jej konsekwencjach, o których często się milczy, można przeczytać w archiwalnym artukule Gościa Niedzielnego.

Film o różańcu: "Teraz i w godzinę śmierci"

Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się filmem o modlitwie różańcowej, który właśnie wchodzi do kin. "Czy prawdą jest, że równo sto lat temu w Fatimie Maryja, zachęcając do odmawiania różańca, podarowała światu najlepszą broń w walce ze złem?

Na zdjęciu młody amerykański żołnierz. Chwilę wcześniej został ciężko ranny. Cierpi, ale jest spokojny. W zaciśniętej pięści, brudnej od krwi i ziemi wznosi różaniec… Autorka tego ujęcia zginie w Afganistanie trzy lata później…Spowiedź generalna - propozycja rachunku sumienia

Osobom przygotowującym się do spowiedzi generalnej, a także wszystkim, którzy chcieliby odbyć bardzo rzetelny rachunek sumienia pragniemy polecić propozycję ks. Marcina Kozyry SDB. 
Spowiedź generalna to tzw. spowiedź z całego życia. Najczęściej odprawia się ją w ważnych, zwrotnych momentach życia, aby zamknąć pewien jego etap i jednoczęśnie w kolejny wejść w zgodzie z Bogiem i bliźnimi, w posłuszęństwie Bożej woli. "Straszne rekolekcje" o. Adama Szustaka

Ojciec Adam Szustak, jak to ma w zwyczaju, zaprasza nas na rekolekcje wielkopostne... które wygłosi w sieci internetowej. Może to propozycja właśnie dla Ciebie? 

Zobacz pierwszy odcinek tych internetowych rekolekcji!