Ogłoszenia 12.08.2018 - XIX Niedziela Zwykła

Ogłoszenia z XIX Niedzieli Okresu zwykłego w ciągu roku.

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, ma życie wieczne. Ja jestem chlebem życia. Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni i pomarli. To jest chleb, który z nieba zstępuje: Kto go je, nie umrze. Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli ktoś spożywa ten chleb, będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam, jest moje Ciało, wydane za życie świata.

foto: deon.plOgłoszenia 22.07.2018 - XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia z XVI Niedzieli Zwykłej.

Tak wielu bowiem przychodziło i odchodziło, że nawet na posiłek nie mieli czasu. Odpłynęli więc łodzią na pustkowie, osobno. Lecz widziano ich odpływających. Wielu zauważyło to i zbiegli się tam pieszo ze wszystkich miast, a nawet ich wyprzedzili. Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach

foto: slowodaje.netOgłoszenia 15.07.2018 - XV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia z XV Niedzieli Okresu Zwykłego w ciągu roku.

„Gdy do jakiego domu wejdziecie, zostańcie tam, aż stamtąd wyjdziecie. Jeśli w jakim miejscu was nie przyjmą i nie będą was słuchać, wychodząc stamtąd strząśnijcie proch z nóg waszych na świadectwo dla nich”

foto: wrodzinie.plOgłoszenia 8.07.2018 - XIV Niedziela Zwykła

Ogłoszenia z Niedzieli XIV Tygodnia Okresu zwykłego.

"Jezus mówił im: „Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony”. I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu."

foto: szczepan.org.plOgłoszenia 1.07.2018 - XIII Niedziela Zwykła

Ogłoszenia z XIII Niedzieli zwykłej w ciągu roku.

Jezus rzekł do nich: "Czemu robicie zgiełk i płaczecie? Dziecko nie umarło, tylko śpi". I wyśmiewali Go. Lecz On odsunął wszystkich, wziął z sobą tylko ojca, matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: „Talitha kum”, to znaczy: „Dziewczynko, mówię ci, wstań”.

foto: pila.salezjanie.pl